Selecteer een pagina

Startportaal is een dienst van 4Consult en is intussen dé standaard als het gaat om veilig, efficiënt en vooral leuk werken in de cloud. Maar wat Startportaal echt bijzonder maakt zijn de mensen die bij ons werken. 21 gedreven medewerkers werken iedere dag keihard en met veel passie om Startportaal steeds een stapje mooier, beter en efficiënter te maken. Zoek je iemand? Of ben je gewoon nieuwsgierig? In ieder geval: aangenaam, dit zijn wij.

Consultants

Ricardo Goud

Ricardo Goud

Leading Consultant

goud@4consult.nl

Maikel Bokhout

Maikel Bokhout

Junior Consultant

bokhout@4consult.nl

Edwin Broeken

Edwin Broeken

Senior Consultant

broeken@4consult.nl

JanMarien Kalkman

JanMarien Kalkman

Junior Consultant

kalkman@4consult.nl

Robert van der Gaag

Robert van der Gaag

Consultant

vandergaag@4consult.nl

Marco van der Linden

Marco van der Linden

Junior Consultant

vanderlinden@4consult.nl

Dion Doodeman

Dion Doodeman

Consultant

doodeman@4consult.nl

Helpdesk

Remi van Bennekom

Remi van Bennekom

Senior Helpdeskmedewerker

vanbennekom@4consult.nl

Serkan Tarhan

Serkan Tarhan

Helpdeskmedewerker

tarhan@4consult.nl

Nick Kuijper

Nick Kuijper

Helpdeskmedewerker

nick@4consult.nl

Jordan Kroon

Jordan Kroon

Helpdeskmedewerker

kroon@4consult.nl

Eren Selat

Eren Selat

Helpdeskmedewerker

selat@4consult.nl

Communicatie

Jonathan van Arkel

Jonathan van Arkel

Design

vanarkel@4consult.nl

Mickey Habte

Mickey Habte

Marketing

habte@4consult.nl

Hans van Dijk

Hans van Dijk

Sales

vandijk@4consult.nl

Management

Peter Swaneveld

Peter Swaneveld

Algemeen Directeur

swaneveld@4consult.nl

Manon Kooij

Manon Kooij

Office Manager

kooij@4consult.nl

Elger van der Avoird

Elger van der Avoird

Technisch Directeur

vanderavoird@4consult.nl

Dennis Wijnmalen

Dennis Wijnmalen

Technical Manager

wijnmalen@4consult.nl

Stephan Wiekeraad

Stephan Wiekeraad

Service Manager

wiekeraad@4consult.nl

Je zult vast wat vragen hebben.

Schroom dan ook zeker niet om contact met ons op te nemen! Wij staan voor je klaar en beantwoorden alle vragen uiteraard zo goed mogelijk. Klik op de contact knop om contact op te nemen.

Contact

078 820 0006

info@startportaal.nl

Sitemap

Home        Team         Media

Startportaal     Contact

 

Startportaal is een 4Consult B.V. dienst | Algemene voorwaarden | Disclaimer | Privacy verklaring

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux